Vnitřní sportoviště

Napsal Lenka Havlová . Publikováno v Novinky

Vnitřní sportoviště jsou plně otevřena. Při cvičení není nutné nosit respirátor a otevřeny jsou také šatny, sprchy a toalety. Respirátor je však stále nutné používat ve všech vnitřních prostorech s výjimkou samotných sportovišť.

Je nutné se prokázat očkováním (alespoň 14 dní po aplikaci 2. dávky) nebo dokladem o prodělání nemoci (v posledních 180 dnech). Prokazování bezinfekčnosti se nevztahuje na děti do 12ti let věku. V případě věkové kategorie 12 - 18 let, u osob s probíhajícím procesem očkování a u osob s prokazatelnými kontraindikacemi na očkování, lze bezinfekčnost prokázat také platným PCR testem. Zároveň platí, že klient nevykazuje žádné klinické příznaky onemocnění COVID-19. 

Rezervovat si tedy můžete squash, stolní tenis, tenis či badminton, příp. navštívit posilovnu. Na hale lze za splnění těchto podmínek hrát sálový fotbal, florbal či košíkovou. Lze také uskutečnit hodiny tělesné výchovy či fyzickou přípravu různých oddílů. Na sálech je možné provozovat jak stacionární cvičení, tak i dynamické skupinové lekce. V případě skupinových lekcí je nutné dodržovat rozestupy cvičících alespoň 1,5 m. 

Recepce funguje v obvyklých otevíracích časech, tedy od 6.00 do 23.00 hodin.

Těšíme se na vás.

Personál SC

Kontakt

  • Adresa:
    3. května 327, 513 01 Semily
  • Recepce:
    Tel.: +420 481 622 996, 736 752 563
  • E-mail:
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Více info:

Ochrana osobních údajů (GDPR) »